foto-video studioDron na weselu - nowość w fotografii ślubnej


Wiele osób w dalszym ciągu utożsamia drona z “zabawką dla dużych dzieci”, stawiając go na równi ze spalinowymi samochodzikami RC czy hulajnogami elektrycznymi. Okazuje się jednak, że odpowiednio wyposażony, zdalnie sterowany, kompaktowy i bezosobowy statek powietrzny (taką definicję prawną przewiduje ustawodawca) może służyć do wykonywania praktycznych zadań. Drony znajdują swoje zastosowanie w wędkarstwie - dzięki nim możliwe jest zlokalizowanie odpowiedniego miejsca na przynętę, w wojskowości jako rozpoznawcze BSP a nawet w straży miejskiej i policji do ujawniania wykroczeń i przestępstw. Przedmiot ten może się także okazać niezastąpionym wsparciem w branży fotograficznej, otwierającym niedostępne do tej pory rozwiązania i poszerzającym reporterskie horyzonty.

Wyjątkowe filmowanie wesel Warszawa

Wyposażenie drona w dynamiczną kamerkę sportową daje niesamowite opcje, dzięki któremu powstają profesjonalne filmy ślubne Warszawa. Sam wstęp do zabawy weselnej w postaci przebitek pary młodej na tle niesamowitego widoku wprawi w zachwyt każdego widza. Dron także okaże się przydatny podczas kolejnych etapów ślubu - wejście i wyjście z kościoła rejestrowane z perspektywy 5-6 metrów nad ziemią pozwala uchwycić wiele detali i stworzyć baśniowy klimat wokół nagrania. Warto wspomnieć, iż kompaktowe i nieduże rozmiary kamerek sportowych oraz nagrywanie z drona nie obniżają jakości obrazu. Nagranie otrzymane w wyniku takich działań to wysokiej klasy film full HD Warszawa z potencjałem do montowania, tworzenia efektów wizualnych czy cięcia pod przebitki. Takie rozwiązanie coraz chętniej stosowane jest zarówno w profesjonalnej kinematografii, jak i u osób zajmujących się nagraniami na YouTube, Vider czy na platformy streamingowe. Szerokie zainteresowanie wykorzystaniem drona do świadczenia usługi, jaką jest videofilmowanie Warszawa potwierdza słuszność tezy.

Sesja narzeczeńska oraz foto wesele Warszawa

Wesele nie byłoby kompletne, gdyby zostały pominięte fotografie ślubne Warszawa wykonywane w trakcie zabawy, a przed uroczystością - pamiątkowe sesje narzeczeńskie. Zarówno jedno, jak i drugie zadanie można wykonać przy użyciu drona. Oczywiście, cała sesja będzie przebiegała zupełnie inaczej, niż klasyczna - można powiedzieć, że Państwo Młodzi staną się swoistymi eksponatami, wokół których fotograf znajduje najlepsze ujęcia. Uchwycenie wyjątkowego kadru z pięknym widokiem, odpowiednim oświetleniem i innymi parametrami może być nieco czasochłonnym zajęciem, jednak efekty takiego działania z pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagających Klientów. Zdjęcia z wesela Warszawa z kolei pozwalają na stworzenie zupełnie nowej formy fotografii grupowej - zamiast tradycyjnego szukania odpowiedniej pozycji, osoba odpowiedzialna za fotografowanie odpowiednio ustawi się dronem i wykona sesję grupową. Najlepsze ustawienie do wykonania takiego zdjęcia z wesela Warszawa to około 3-4 metry ponad gośćmi i 6 metrów przed nimi, dzięki czemu każda osoba będzie widoczna na zdjęciu.

Foto video w pakiecie Warszawa

Przy pomocy wysokiej jakości kamery sportowej, jesteśmy w stanie zarówno nagrywać profesjonalne filmy ślubne Warszawa, jak również wykonywać stopklatki trwającej chwili. Mało tego - z nagranych wcześniej materiałów można wyodrębnić ujęcia, które następnie przerobione zostaną na zdjęcia w wysokiej jakości. Oznacza to, że wykonanie obszernego materiału video pozwoli parze młodej nie tylko uzyskać ciekawie zmontowane video ślubne, ale także w pełni spersonalizowany album fotograficzny. Za sprawą tego nowożeńcy nie będą mieli ograniczenia zdjęć lub myśli, że brakuje pewnych momentów, a montażysta przygotuje godną zapamiętania, w stu procentach zgodną z oczekiwaniami oprawę pamiątkową wesela. Warto też pamiętać, że zakup pakietu fotografii i nagrywania jest o wiele korzystniejszą inwestycją, niż zatrudnienie osobnych osób od foto i video.

Kto może pracować z dronem na weselu?

Nie każda osoba może kupić wysokiej jakości drona, do tego wyszukać odpowiednią kamerę i założyć, że od dziś świadczy usługi foto video Warszawa. Jednocześnie trzeba pamiętać, iż drony - jako bezzałogowe statki powietrzne - podlegają takiej samej licencji, jak na przykład użytkowanie motocykla czy auta. Konieczne więc jest wykupienie pakietu OC, pomyślnego przejścia badań lekarskich i zdania egzaminu uprawniającego do poruszania się dronami. Przed każdorazowym oblotem obowiązkowe jest także zbadanie, czy strefa powietrzna, którą chcemy fotografować lub filmować, nie jest wyłączona z użytku. Jeśli jest - o lotach dronem możemy zapomnieć, jeśli natomiast nie - konieczne będzie otrzymanie stosownego zezwolenia na lot w danym rejonie o wskazanych godzinach. Na szczęście, wszystkie te formalności bierzemy na siebie, dlatego Młodej Parze pozostawiamy trzymanie kciuków za ładną pogodę - w przypadku złych warunków powietrznych lub opadów deszczu czy śniegu, loty nie są realizowane.

PowrótMasz pytania? Zadzwoń ! tel. +48 517 619 868