foto-video studioBlog


Fotograf i Kamerzysta na Twój Ślub i Wesele - ma być dobry, czyli jaki?

Każda Para Młoda chce mieć w tym najważniejszym dniu w życiu wszystko dopięte na ostatni guzik. Od sali weselnej, wystroju kościoła, reprezentacyjnego auta po najdrobniejsze szczegóły, jak np. butonierki. Po cudownym dniu ślubu pozostaną Wam jednak inne rzeczy: miłość, wspomnienia, obrączka na palcu, prezenty i to co dokumentuje ten piękny dzień - ślubne fotografie i film.

Więcej


Film i fotografie - Złoty środek

Nasi klienci otrzymują 2 filmy (dłuższa wersja: 45 - 120 minut + krótsza wersja: 5 - 20 minut) realizowane najnowszą generacją bezlusterkowców i kamer 4K / Full HD z niezawodnymi stabilizatorami i akcesoriami (slider, steadycam, gimbal, rejestrator dźwięku i inne). O wyborze czasu obu filmów ślubnych decyduje Para Młoda. Chętnie doradzimy w optymalnym wyborze. Lata doświadczeń pozwoliły wypracować produkt - zestaw dwóch filmów ślubnych, który zachwyci zarówno Twoje ciocie pragnące spędzić wieczór przy Waszym filmie ze ślubu jak i Waszych znajomych, którzy oczekują topowych ujęć w zwartej klipowej formie, przy której oglądaniu nie usną błogim snem.

Więcej


Rzetelna firma ślubna - czyli jaka?

Wybierając fotografa i kamerzystę na swój ślub warto sprawdzić jak długo firma jest na rynku ślubnym. Nauka "fachu weselnego" jest procesem dość długim i żmudnym. Wiele podmiotów rozpoczynających działalność w branży weselnej kończy ją już po jednym lub dwóch sezonach ślubnych. Wybierając profesjonalistów ślubnych z wieloletnim doświadczeniem możemy być pewni, że ten najważniejszy dzień Waszego Ślubu zostanie uwieczniony z pasją i będzie piękną ślubną pamiątką na lata dla Was i przyszłych pokoleń.

Więcej


Zgrany team Foto&Video - to my!

Fotografią ślubną i produkcją filmową zajmujemy się od 15 lat. Jesteśmy grupą aktywnych ludzi z pasją do produkcji filmowej i fotografii. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, które stawiamy na pierwszym miejscu. Zajmujemy się obsługą foto&video wszelkich imprez okolicznościowych zarówno tych prywatnych (śluby, studniówki, komunie, urodziny, etc.) jak i komercyjnych (eventy, koncerty, teledyski, materiały reklamowe, etc.). Jako profesjonaliści mamy ukończony szereg kursów, w tym kursy dla fotografów i operatorów video ceremonii liturgicznych. Celowo nie piszemy o sprzęcie, którego używamy na zleceniach. Galopujący rozwój techniki sprawia, iż informacje te szybko byłyby nieaktualne.

WięcejMasz pytania? Zadzwoń ! tel. +48 517 619 868