foto-video studioKochamy to co robimy, nasz zawód to nasza pasja. Staramy się w jak najlepszy sposób uchwycić ten jeden najważniejszy dzień Waszego życia - dzień ślubu. Najważniejsza dla nas jest treść emocjonalna – Wasza miłość, więzi a także rodzina i przyjaciele. Łączymy w sobie nowoczesne produkcje z tradycyjnym podejściem aby nasze materiały stały się wyjątkową pamiątką dnia Waszego ślubu. Za każdą Parą kryje się inna historia, my jesteśmy od tego żeby ją opowiedzieć w jedyny i niepowtarzalny sposób.

Nasze studio powstało w 1992 roku. Firma oferuje szeroki zakres usług w zakresie filmu i fotografii nieustannie wprowadzając nowości i doskonaląc nasze produkty. Obecnie nasza grupa składa się z 4 operatorów video, 3 fotografów i 2 montażystów video. Wykonujemy zlecenia na terenie całej Polski i za granicą. W trakcie naszej działalności pracowaliśmy z ponad 400 Parami wychodząc na przeciw im oczekiwaniom. Cieszymy się z każdej opinii na nasz temat, tym bardziej, iż są one bardzo pozytywne. Profesjonalizm i rzetelność to cechy, dzięki którym zdobyliśmy zaufanie klientów. Dla nas największą nagrodą jest zadowolony klient.

Życzymy miłego oglądania naszej strony i do zobaczenia na prezentacji live :)

Masz pytania? Zadzwoń ! tel. +48 517 619 868
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w tutaj    Zamknij