foto-video studioFilm i fotografie - Złoty środek


Nasi klienci otrzymują 2 filmy (dłuższa wersja: 45 - 120 minut + krótsza wersja: 5 - 20 minut) realizowane najnowszą generacją bezlusterkowców i kamer 4K | Full HD z niezawodnymi stabilizatorami i akcesoriami (slider, steadycam, gimbal, rejestrator dźwięku i inne). O wyborze czasu obu filmów ślubnych decyduje Para Młoda. Chętnie doradzimy w optymalnym wyborze. Lata doświadczeń pozwoliły wypracować produkt - zestaw dwóch filmów ślubnych, który zachwyci zarówno Twoje ciocie pragnące spędzić wieczór przy Waszym filmie ze ślubu jak i Waszych znajomych, którzy oczekują topowych ujęć w zwartej klipowej formie, przy której oglądaniu nie usną błogim snem. Wprowadzenie tego rozwiązania na rynek usług ślubnych w Warszawie i reszcie regionów, które obsługujemy (cała Polska i nie tylko) zaowocowało produktem video, który usatysfakcjonuje najbardziej wybredne ciocie czy też przyjaciół Młodej Pary. A na jakie długości Waszych 2-óch filmów zdecydujecie się Wy?

Fotografia Ślubna

Fotografie ślubne odzwierciedlają wrażliwość artystyczną osoby, która je wykonuje. Dobry fotograf potrafi uwiecznić w kadrze emocje wydarzeń ślubnych w niepowtarzalny i zaskakujący sposób. Metody jego pracy i doświadczenie są szczególnie ważne. Wielu chwil w czasie uroczystości ślubu lub zabawy weselnej nie da się powtórzyć. Okazja do wykonania perfekcyjnego zdjęcia jest krótką chwilą i jest tylko jedna. Podkreślając wykonane kadry na ślubie umiejętną obróbką graficzną osiąga się niepowtarzalny efekt - pełną emocji pamiątkę ślubną z dnia zawarcia związku małżeńskiego. Aby osiągnąć taki efekt należy posiadać odpowiednie wykształcenie, doświadczenie, talent oraz nieustannie rozwijać swoje umiejętności. Nowoczesny sprzęt jest niezbędny, jednak na nic się on zda bez wcześniej wymienionych cech. Posiadamy te cechy i z pełnym zapałem rozwijamy się dalej!

Reportaż Foto vs Plener Foto innego dnia

Reportażem fotograficznym nazywamy fotografie wykonane w dniu ślubu. W naszej ofercie foto w ramach reportażu oddajemy Młodej Parze finalnie minimum 500 obrobionych fotografii. Ilość zależy od wielkości wesela, ilości gości oraz atrakcji weselnych. Nasz fotograf rejestruje nie tylko zastane wydarzenia lecz aktywnie szuka ciekawych kadrów aby urozmaicić materiał foto ze ślubu. Przykładem są: zdjęcia grupowe, zdjęcia pozowane z gośćmi i rodziną czy też mini plenery fotograficzne w wolnej chwili - np. przed Mszą Świętą zawarcia Ślubu lub w czasie przerwy w zabawie na weselu. Wyselekcjonowany i poddany obróbce graficznej materiał zdjęciowy jest w pełni przekazywany Parze Młodej. W naszej firmie nie istnieją sztywne ramy ilościowe czy też jakiekolwiek dopłaty z faktu większej ilości wykonanych i oddanych klientom zdjęć ślubnych. Uważamy, iż naszym zadaniem jest wykonanie satysfakcjonującej Parę Młodą ilości zdjęć w najwyższej jakości. Znamy doskonale rynek ślubny w Warszawie i innych miastach. Zdajemy sobie sprawę, iż taka propozycja nie jest często spotykana. W tym podejściu widać dokładnie nasze motto - uczciwa i przejrzysta oferta + dobrze wykonana praca = zadowolony klient. Po pełnym emocji dniu ślubu zapraszamy nasze Młode Pary na plener fotograficzny innego dnia. To szczególny czas kiedy możemy oddać się w pełni wykonywaniu przepięknych zdjęć ślubnych. Pozwala na to bezstresowa atmosfera i zapas czasu, których niekiedy brakuje w dniu Waszego Ślubu. Wspólnie wybieramy miejsca z naszego portfolio foto plenerów ślubnych lub szukamy nowych scenerii na sesję fotograficzną Nowożeńców. Ważne są dla nas propozycje Młodej Pary i chętnie wybieramy się w nowe czasem nieodkryte czy egzotyczne miejsca, z którymi dana Para Młoda jest w jakiś sposób związana. Często są to miejsca oddalone od Warszawy o wiele kilometrów, jednak żadna odległość nie jest dla nas przeszkodą. Wykonywaliśmy sesje ślubne w takich miejscach jak Paryż czy Londyn, z radością zabierzemy Was na plener fotograficzny innego dnia do Waszego wymarzonego miejsca!

PowrótMasz pytania? Zadzwoń ! tel. +48 517 619 868