foto-video studioFotograf i Kamerzysta na Twój Ślub i Wesele - ma być dobry, czyli jaki?


Każda Para Młoda chce mieć w tym najważniejszym dniu w życiu wszystko dopięte na ostatni guzik. Od sali weselnej, wystroju kościoła, reprezentacyjnego auta po najdrobniejsze szczegóły, jak np. butonierki. Po cudownym dniu ślubu pozostaną Wam jednak inne rzeczy: miłość, wspomnienia, obrączka na palcu, prezenty i to co dokumentuje ten piękny dzień - ślubne fotografie i film.

Jak wybrać właściwie? Na rynku są setki ofert fotografów i kamerzystów video. Jednym ze sposobów jest obejrzenie portfolio ślubnego danego fotografa czy kamerzysty. Reportaże foto czy też filmowe ze ślubów wynikają z doświadczenia, talentu oraz poświęconego na tę pasję czasu przez daną firmę. Wbrew pozorom każde portfolio weselne jest inne, choć analizując poszczególne sezony weselne widać pewne trendy czy też style w fotografii ślubnej oraz produkcjach ślubnych wideo. Najważniejszym kryterium wyboru jest Wasze subiektywne odczucie czy dane materiały foto video się Wam podobają i czy w takim stylu chcielibyście otrzymać swoją pamiątkę z przygotowań, ceremonii ślubnej w kościele oraz zabawy weselnej.

Firmy takie jak nasza - z wieloletnim doświadczeniem w branży ślubnej - zaproponują Wam na spotkaniu możliwość personalizacji materiału. Na taki wybór składa się zastosowany sprzęt, np. przewaga zdjęć z długich obiektywów czy też np. z obiektywu "rybie oko". Innym czynnikiem może być sposób koloryzacji fotografii przy późniejszej obróbce po ślubie. W przypadku filmu niebagatelne znaczenie ma jego długość. Filmy dłuższe ok. 90 minut niosą za sobą na pewno wyższą wartość pamiątkową dla tej części klientów, którzy planują oglądać je wspólnie po weselu na rodzinnych spotkaniach. Często rodziny Par Młodych oczekują dłuższych filmów aby goście i wydarzenia w ten szczególny dzień ślubu były "należycie" zarchiwizowane. Inni klienci preferują filmy krótkie ok. 45 minutowe. Są to ślubne materiały video, które doskonale ogląda się w gronie znajomych czy też udostępnia gościom w internecie. Krótsze filmy wyróżniają się również bardziej dynamicznym i szybkim montażem w ślubnym klimacie. Filmy takie są bardziej atrakcyjne dla oka koleżanek oraz kolegów i na pewno nie męczą postronnych widzów tak jak dłuższe produkcje wideo ze ślubnych chwil, które bardziej doceni najbliższa rodzina. Co w takim razie wybrać?

PowrótMasz pytania? Zadzwoń ! tel. +48 517 619 868