foto-video studioRzetelna firma ślubna - czyli jaka?


Wybierając fotografa i kamerzystę na swój ślub warto sprawdzić jak długo firma jest na rynku ślubnym. Nauka "fachu weselnego" jest procesem dość długim i żmudnym. Wiele podmiotów rozpoczynających działalność w branży weselnej kończy ją już po jednym lub dwóch sezonach ślubnych. Wybierając profesjonalistów ślubnych z wieloletnim doświadczeniem możemy być pewni, że ten najważniejszy dzień Waszego Ślubu zostanie uwieczniony z pasją i będzie piękną ślubną pamiątką na lata dla Was i przyszłych pokoleń.

Przy wyborze należy również sprawdzić jakie są opinie Par Młodych, które już skorzystały z usług danej firmy foto&video i czy polecają ją innym Parom. W internecie nic nie ginie i jeśli firma ma słabą opinię w branży ślubnej, na pewno znajdziecie szczegółowe komentarze np. na Facebook'u. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszej pracy, które są naszą wizytówką i z których jesteśmy dumni.

Warto zastanowić się czy osoby nie mające siedziby firmy / adresu / działalności gospodarczej, które ofertę przedstawiają na kolanie w restauracji są wiarygodne i spełnią Wasze oczekiwania. Naszym zdaniem zdecydowanie bezpieczniej znaleźć profesjonalistów, dla których produkcja filmów ślubnych i fotografia ślubna są pracą na cały etat. Profesjonaliści przyjmą Was w siedzibie swojej firmy, wyjaśnią każdy aspekt oferty, podpiszą legalną umowę a później poświęcą cały swój czas aby ten wyjątkowy dzień Waszego ślubu uwiecznić na filmie i fotografiach. Profesjonalny fotograf czy operator video nie będzie patrzył na zegarek na plenerze innego dnia czy też przy obróbce graficznej Waszego materiału tylko poświęci im maksimum czasu i uwagi. Najlepszą rekomendacją naszej pracy będą Wasze wyjątkowe zdjęcia i film ze ślubu. Poznajmy się. Zapraszamy do nas na spotkanie.

PowrótMasz pytania? Zadzwoń ! tel. +48 517 619 868