foto-video studioSesja ślubna w Warszawie - które miejsca wybrać?


Ślub to jedna z najpiękniejszych okazji w życiu wielu ludzi. Atmosfera towarzysząca przygotowaniom zakochanej pary oraz sama ceremonia zaślubin dostarczają wielu niezapomnianych wspomnień i wzruszających momentów. Symbolicznym znakiem upamiętniającym ten okres jest sesja zdjęciowa, którą wykonuje się w odzieży ślubnej. Towarzyszące tło oraz wybrany plener mają za zadanie dodatkowo nadać romantyzmu i wyjątkowości, dlatego podpowiadamy, które miejsca warto wybrać na fotografie ślubne Warszawa.

Starówka

Jedno z najczęściej wybieranych miejsc przez Państwa młodych na foto ślubne, które za każdym razem zachwyca i spełnia swoją artystyczną rolę. Plener Starego miasta wzbudza podziw swoją architekturą, a elementy dawnego budownictwa, takie jak ceglane mury i przebijająca się gdzieniegdzie zieleń stanowi wielobarwną, niepowtarzalną mieszankę. Coraz częściej można spotkać się z praktyką wykonywania fotografii ślubnych w nocy, dzięki czemu całość wygląda niezwykle romantycznie i tajemniczo. Mimo panującego w tym miejscu wzmożonego ruchu, bez trudu znajdziemy kadry i spokojniejsze okolice, które spełnią oczekiwania Młodych.

Park Arkadia

Jesienny plener do sesji ślubnej przez wielu warszawiaków kojarzony jest jednoznacznie z parkiem Arkadia - prawdopodobnie najpiękniejszym zakątkiem stolicy o tej porze roku. Miejsce to jest cenione nie tylko ze względu na wielobarwny kolaż opadających liści czy połyskującą taflę wodną. To także skryte w środowisku budowle dodające tajemniczości i wyjątkowego uroku, takie jak Świątynia Diany czy Akwedukt. Wybierając się w to miejsce, warto zapytać o kompletne pakiety foto video Warszawa - dzięki temu fotograf zagwarantuje pamiątki nie tylko w postaci wyjątkowej sesji zdjęciowej, ale także nagra wideoklip z młodym małżeństwem w roli głównej. Filmowanie lustrzanką w tym miejscu jest bardzo popularną praktyką, która spotyka się z coraz większym zainteresowaniem narzeczonych.

Gmach Politechniki Warszawskiej

Lokalizacja znajdująca się między ulicami Nowowiejską oraz Stanisława Noakowskiego przyciąga nie tylko studentów skorych do pobierania nauki, ale także młode pary na sesje plenerowe. Administrowany przez Wydział Administracji i Nauk Społecznych budynek wprawia w zachwyt swoimi klasycznymi liniami, śnieżną bielą ścian oraz zdobionymi fasadami. Elementem kulminacyjnym w całej scenerii jest balkon usytuowany na pierwszym piętrze, który stwarza fotografowi ogrom możliwości fotograficznych. Pierwszy taniec na posadzce a’la marmurowej, spacer po galerii widokowej na 1. lub 2. piętrze, a może zdjęcia przy greckiej kolumnadzie? Potencjał kryjący się wewnątrz budynku wydziałowego jest praktycznie nie do wyczerpania - wystarczy uruchomić wyobraźnię i zdać się na profesjonalizm fotografa.

Osada fabryczna Żyrardów

Ciekawy pomysł, który w ostatnich latach zyskiwał na popularności - osada fabryczna Żyrardów nawiązująca swoim klimatem do XIX-wiecznych ośrodków przemysłowych i hal produkcyjnych. Trend na ostre linie, fabrykopodobne budownictwo oraz metalowe zdobnictwo przeniósł się z architektury na fotografię ślubną. Co odważniejsze pary w tym miejscu mogą zdecydować się na złamanie konwenansu klasycznej białej sukni ślubnej i eleganckiego garnituru, a szpilki i pantofle zamienione zostaną na trampki. Ze scenerii tej raczej powinny zrezygnować osoby, które poszukują klasycznego wzorca piękna natury czy romantycznych uniesień pośród baśniowych budowli. Te pary, które poszukują unikatowych idei lub są z natury nietuzinkowe i oryginalne, na pewno zachwycą się klimatem panującym w fabrycznych zakątkach Żyrardowa.

Stadion PGE Narodowy

Ostatnia z naszych propozycji jest wprost idealna dla fanów piłki nożnej lub miłośników nietypowych, oryginalnych scenerii. Największy polski stadion - PGE Narodowy - może być miejscem, w którym zrealizowana zostanie sesja ślubna. Fotografie - zależnie od warunków ustalonych z zarządcą obiektu - można wykonać z płyty boiska, jak również z trybun i loży prasowej. Choć klimat i przeznaczenie tego miejsca sugeruje doświadczenia związane ze sportem, to nie brak miejsc, w którym odetniemy się od piłkarskiego świata. Sale typu VIP i bogato zdobione loże umożliwią realizację sesji w stylu glamour, którego zwieńczeniem będą żyrandole z kryształkami Swarovskiego, kanapy ze skóry oraz luksusowe dekoracje.

PowrótMasz pytania? Zadzwoń ! tel. +48 517 619 868